POSTER OTURUMU 4

1. Erken Çocukluk Döneminde Gelişimsel Yetersizliği Olan Çocuklara Dil ve İletişim Becerilerinin Öğretiminde Kullanılabilecek Mobil Uygulamalar ( Zehra Cevher, Fatih Cevher)
2. Baby-led complementary feeding: a randomized controlled study  (Gonca Yılmaz, Erkan Doğan, Nilgün Caylan, Sevilay Acar, Gülbin Gökçay , Melahat Melek Oğuz)
3. Sınıfında Beş Yaşında Asperger Sendromu Olan Bir Okul Öncesi Öğretmenine Doğal Öğretim Stratejilerinden Doğru Sorular Sorma Tekniği İle Araba Oyunu Oynama Becerilerinin Öğretiminin Desteklenmesi (Safiye Ateş, Havvagül Deniz, Feyyaz Aslan)
4. Artikülasyon Bozukluğu Olan Çocuklarda Sosyal Becerilerinin Incelenmesi ( Seda Keten, Ayşe Sanem Şahlı, Ziya Saltürk, Atalay Erdem Çetinkaya)
5. How epileptic seizures and EEG abnormalities can affect children with cerebral palsy and their rehabilitation process? ( Arzu Rustamova, Vafa Nagiyeva, Rima Ibadova, Vusala Racabova.)
6. Okulöncesi Dönemde Gelişimsel Yetersizliği Olan Çocuklar için Geçiş Süreçleri ve Geçiş Stratejileri (Esra Orum Çattık, Melih Çattık)
7. Dergi İncelemesi: The Journal of Early Intervention (JEI) (Zekiye Hande Yılmaz, Aynur Gıcı Vatansever)
8. Erken Çocukluktaki Gelişimsel Bozukluklarda Motor Gelişimin Dil ve Konuşma Problemleri ile İlişkisi (Müzeyyen Çiyiltepe, M. Çağatay Yöndem, İlayda Kıncal)
9. Down Sendromlu Çocuklarda Kalem Tutma Becerisi Üzerine Mandalla Kavramanın Etkinliğinin İncelenmesi (Sema Gül Türk, Nursel Doğan)
10. ETKİNLİK TEMELLİ ÖĞRETİM: Rutin Etkinliklere Dayalı Örnek Uygulamalar ( Sima Kırkgöz, Arzu Özen)
11. 7-11 Yaş Çocukların Yaptıkları Resimlerin Cinsiyet Açısından Değerlendirmesi (Neslihan Akçay)
12. Erken Çocuklukta Müdahalede Tarama Yöntemlerinden Ankara Gelişim Tarama Envanteri ( AGTE ) (Akbar Vatankhahi, Halime Kapkara, Ümmü Gülsüm Bülbül, Pınar Akbulut)
13. Hiç Bırakmadım, Yıllardır Hep Yanındayım’ Otizm Spektrum Bozukluğu Olan Çocukların Annelerinin Günlük Yaşamları  (Gizem Yağmur Değirmenci)